Axel Rembrandts Television s.r.o.

Osobní portréty

Jak se můžete přesvědčit z ukázek ta tomto webu, naše společnost vyrábí již řadu let televizní dokumenty, mezi nimiž dominují portréty známých osobností z kulturního a společenského života, žijících i in memoriam / např. básník Oldřich Mikulášek, umělecký sklář Valér Kováč, malíři Bohdan Lacina, Bohumír Matal, Robert Hliněnský a jiní /.

Představují život těchto lidí, jejich rodinu, přátele, životní postoje a především dílo, které po sobě zanechávají nebo zanechali.
V minulém roce jsme začali natáčet také tzv. "osobní portréty" na přání.
Rozhodují se pro ně zejména ti, kteří svůj život zasvětili nějakému poslání a chtějí, aby výsledky jejich snahy zůstaly zachovány – třeba i v rodině pro příští generace.
Svůj osobní portrét si můžete umístit také na svých webových stránkách.

Dokument ve stopáži cca 30 minut natáčíme několik dní / dle potřeby a zaměření / a je možné ho po určitém čase aktualizovat.
Abychom mohli do filmu zahrnout i dobu minulou, lze použít i vaše fotografie, nebo dokonce i staré záběry například VHS, 8 a 16mm film, který převedeme do současné digitální podoby.
Tento typ rodinného dokumentu je v zahraničí realizován již několik let.
V mnoha zemích Evropy ho využívají nejen podnikatelé, ale i ti, kteří po sobě chtějí zanechat vzkaz dalším generacím.
Se scénosledem dokumentu vám rádi pomůžeme.

Chcete-li vytvořit svůj osobní portrét, zdokumentovat svoje podnikatelské začátky a současnost, svojí rodinu, příp. se dozvědět více podrobností, kontaktujte nás prosím.
Základní cena je 59.000,- Kč + DPH a zahrnuje max. 8 výjezdů televizního štábu do 40 km od Brna.


Kontaktní telefon: 602 55 11 16

E-mail: tv-axel@tv-axel.cz


úvodní stránka

Axel Rembrandts Television s.r.o. - Office: LCS Business Centre, Vídeňská 55, 639 00 Brno; E-mail: tv-axel@tv-axel.cz / www.tv-axel.cz

Kontakt na webmastera těchto stránek >> e-mail: info@multireklama.cz / www.multireklama.cz